350 kr
Avslutas: 14 JAN 19:48
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampor
nr. 528758

Vägglampor, 2 st, mässing , snarlika, 1900-talets slut, H=66

Kondition: Bruksslitage

4501 2021-01-14 16:25:38 350 kr
62991 2021-01-14 13:08:52 300 kr
4501 2021-01-14 16:25:32 300 kr
62991 2021-01-14 13:08:50 250 kr
4501 2021-01-10 16:43:49 200 kr
62991 2021-01-14 13:08:47 200 kr
4501 2021-01-10 16:43:49 175 kr
62991 2021-01-14 13:08:44 150 kr
4501 2021-01-10 16:43:49 125 kr
54419 2021-01-12 21:30:42 100 kr
4501 2021-01-10 16:43:35 75 kr
13059 2021-01-10 07:41:08 50 kr