300 kr
Avslutas: 14 JAN 19:50
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampor
nr. 528778

Taklampor, 2 st, mässing, 1900-talets senare hälft, B=70 och mindre

Kondition: Bruksslitage

46602 2021-01-12 18:49:52 300 kr
56202 2021-01-13 15:14:37 250 kr
46602 2021-01-10 20:41:07 200 kr
21941 2021-01-11 17:54:12 175 kr
46602 2021-01-10 20:41:07 150 kr
21941 2021-01-11 17:53:50 125 kr
46602 2021-01-10 20:41:07 100 kr
57001 2021-01-08 18:04:42 75 kr
21941 2021-01-08 13:35:39 50 kr