400 kr
Avslutas: 14 JAN 19:56
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Skärmaskin
nr. 528795

Skärmaskin, 1900-talets senare hälft

Kondition: Bruksslitage, ej testad

9247 2021-01-13 08:02:32 400 kr
60279 2021-01-12 20:21:17 350 kr
9247 2021-01-11 16:09:31 300 kr
37320 2021-01-08 00:30:11 250 kr
9247 2021-01-11 16:09:20 200 kr
37320 2021-01-08 00:30:11 175 kr
54668 2021-01-07 21:46:01 150 kr
54668 2021-01-07 21:46:01 125 kr
37320 2021-01-08 00:29:59 100 kr
54668 2021-01-07 21:46:01 75 kr
879 2021-01-07 20:14:00 50 kr