450 kr
Avslutas: 14 JAN 20:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Serveringsvagn
nr. 528805

Serveringsvagn, gulmetall och glas, 1900-talets senare hälft, H=55 L=57

Kondition: Bruksslitage

47315 2021-01-07 20:37:27 450 kr
57564 2021-01-12 21:02:03 400 kr
47315 2021-01-07 20:37:27 350 kr
57564 2021-01-12 21:01:55 300 kr
47315 2021-01-07 20:37:27 250 kr
4501 2021-01-12 19:39:10 200 kr
47315 2021-01-07 20:37:27 175 kr
23246 2021-01-09 23:05:40 150 kr
47315 2021-01-07 20:37:27 125 kr
56055 2021-01-09 09:27:13 100 kr
47315 2021-01-07 20:37:27 75 kr
40624 2021-01-07 20:05:56 50 kr