550 kr
Avslutas: 16 JAN 19:38
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Trälåda
nr. 528948

Trälåda, 1800-tal, kontrollstämplar, 56 X 56 X 53 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage

60279 2021-01-16 14:37:40 550 kr
62248 2021-01-16 10:18:07 500 kr
43212 2021-01-16 10:01:03 450 kr
62248 2021-01-12 20:41:16 400 kr
60279 2021-01-12 20:09:42 350 kr
62248 2021-01-10 23:55:52 300 kr
60279 2021-01-12 20:09:33 250 kr
62248 2021-01-10 23:55:52 200 kr
45513 2021-01-12 18:12:59 175 kr
62248 2021-01-10 23:55:52 150 kr
40505 2021-01-11 19:10:04 125 kr
62248 2021-01-10 23:55:52 100 kr
33945 2021-01-10 13:53:58 75 kr
27877 2021-01-09 21:05:53 50 kr