250 kr
Avslutas: 16 JAN 19:42
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordsur
nr. 528950

Bordsur, urna med lock, reklamfigurin, 1900-tal, höjd 49 cm och lägre

Kondition: Ytslitage, bordsuret ommålat, Bordsuret fungerar (Sikö Auktioner garanterar ej framtida funktion)

37695 2021-01-16 19:36:18 250 kr
41501 2021-01-15 21:43:29 200 kr
12660 2021-01-14 11:58:25 175 kr
41501 2021-01-15 21:43:24 175 kr
12660 2021-01-14 11:58:25 150 kr
41501 2021-01-15 21:43:17 125 kr
12660 2021-01-14 11:57:39 100 kr
49018 2021-01-11 09:32:40 75 kr
26852 2021-01-10 06:27:25 50 kr