500 kr
Avslutas: 16 JAN 21:04
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordspendyl
nr. 529039

Bordspendyl, marmor och mässing, 18/1900-tal, höjd 42 cm, lösa delar medföljer

Kondition: Fot saknas, ytslitage, ej testad, lösa delar

53137 2021-01-16 20:49:54 500 kr
55156 2021-01-16 21:01:21 450 kr
53137 2021-01-16 20:49:54 400 kr
28551 2021-01-15 19:43:48 350 kr
57149 2021-01-13 14:58:16 300 kr
28551 2021-01-15 19:43:28 250 kr
57149 2021-01-10 08:57:25 200 kr
321 2021-01-10 15:09:09 175 kr
57149 2021-01-10 08:57:25 150 kr
321 2021-01-10 15:09:05 125 kr
57149 2021-01-10 08:57:25 100 kr
321 2021-01-10 08:25:33 75 kr
14852 2021-01-09 21:15:34 50 kr