600 kr
Avslutas: 17 JAN 19:32
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bläckhorn
nr. 529097

Bläckhorn i form av noshörning, zink, 1900-talets första hälft, längd 21 cm

Kondition: Insatser saknas, löst lock, ytslitage

50683 2021-01-17 18:55:45 600 kr
20297 2021-01-17 19:18:38 550 kr
50683 2021-01-17 18:55:45 500 kr
61486 2021-01-17 18:10:42 450 kr
61486 2021-01-17 17:56:56 400 kr
57149 2021-01-11 09:05:54 350 kr
35832 2021-01-15 20:51:17 300 kr
57149 2021-01-11 09:05:54 250 kr
54170 2021-01-14 09:53:14 200 kr
57149 2021-01-11 09:05:54 175 kr
25338 2021-01-11 19:06:35 150 kr
57149 2021-01-11 09:05:54 125 kr
20297 2021-01-10 19:48:47 100 kr
50683 2021-01-10 20:12:28 75 kr
20297 2021-01-10 19:48:47 50 kr