1 500 kr
Avslutas: 17 JAN 19:58
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Damcykel
nr. 529144

Damcykel, Monark, 26 tum, 3 växlar

Kondition: Bruksslitage, slapp handbroms, repor

Budhistorik (26 bud)
51107 2021-01-15 13:04:26 1 500 kr
62993 2021-01-17 16:45:48 1 400 kr
51107 2021-01-15 13:04:26 1 300 kr
62993 2021-01-17 16:43:48 1 200 kr
51107 2021-01-15 13:04:26 1 100 kr
62993 2021-01-17 16:41:04 1 000 kr
51107 2021-01-15 13:04:26 950 kr
62993 2021-01-17 16:40:45 900 kr
51107 2021-01-15 13:04:26 850 kr
62993 2021-01-17 16:40:27 800 kr
51107 2021-01-15 13:04:26 750 kr
61398 2021-01-17 14:36:50 700 kr
51107 2021-01-13 16:03:54 650 kr
59159 2021-01-13 22:40:07 600 kr
51107 2021-01-13 16:03:54 500 kr
59159 2021-01-13 22:40:00 450 kr
51107 2021-01-13 16:03:54 350 kr
59159 2021-01-13 22:39:50 300 kr
51107 2021-01-13 16:03:54 250 kr
48186 2021-01-13 11:09:17 200 kr
1847 2021-01-12 15:54:47 175 kr
14416 2021-01-12 10:11:13 150 kr
8013 2021-01-11 09:10:02 125 kr
14416 2021-01-11 06:39:03 100 kr
16137 2021-01-10 20:42:34 75 kr
42065 2021-01-10 20:02:52 50 kr