125 kr
Avslutas: 17 JAN 19:41
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 529159

Oidentifierad konstnär, färglitografi, Kristianstadmotiv, otydligt monogramsignerad, 40 x 56,5

33076 2021-01-12 14:15:06 125 kr
35813 2021-01-11 21:27:35 100 kr
495 2021-01-10 23:41:47 75 kr
35813 2021-01-11 21:27:31 75 kr
495 2021-01-10 23:41:21 50 kr