400 kr
Avslutas: 17 JAN 20:34
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Fiol
nr. 529169

Fiol, stråke och låda, 18/1900-tal, fiolens längd 60 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, sprickor

45052 2021-01-17 20:26:35 400 kr
56134 2021-01-15 00:26:24 350 kr
42279 2021-01-12 14:22:16 300 kr
56134 2021-01-15 00:25:59 300 kr
42279 2021-01-12 14:22:16 250 kr
56134 2021-01-15 00:25:44 200 kr
42279 2021-01-12 14:22:16 175 kr
35765 2021-01-10 21:04:32 150 kr
49018 2021-01-11 09:33:54 125 kr
35765 2021-01-10 21:04:32 100 kr
33945 2021-01-11 00:04:31 75 kr
35765 2021-01-10 21:04:32 50 kr