250 kr

Avslutas: 17 JAN 20:36
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
13h, 53m, 46s
Fiol
nr. 529173

Fiol, stråke och väska, fiolen märkt Johannes Rauch, längd 60 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, lagningar lösa delar

23118 2021-01-16 20:09:45 250 kr
42065 2021-01-16 19:37:02 200 kr
56134 2021-01-15 00:24:46 175 kr
35765 2021-01-10 21:04:47 150 kr
56134 2021-01-15 00:24:31 125 kr
35765 2021-01-10 21:04:47 100 kr
49018 2021-01-11 09:34:10 75 kr
35765 2021-01-10 21:04:47 50 kr