125 kr
Avslutas: 19 JAN 20:12
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Knappmaskin
nr. 529489

Knappmaskin, gjutjärn, 1900-talets mitt, höjd 64 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testad

54431 2021-01-19 16:48:50 125 kr
5993 2021-01-13 14:20:30 100 kr
54431 2021-01-19 16:48:23 100 kr
5993 2021-01-13 14:20:30 75 kr
47619 2021-01-12 21:40:34 50 kr