2 500 kr

Avslutas: 20 JAN 19:32
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
2d, 16h, 40m, 57s
Trattgrammofon
nr. 529608

Trattgrammofon, His Masters Voice, 1900-talets första hälft, tratt i trä

Kondition: Fungerar vid enklare test, Sikö garanterar ej funktionen, bruks och åldersslitage

Budhistorik (19 bud)
46631 2021-01-17 14:30:41 2 500 kr
39722 2021-01-16 00:27:07 2 400 kr
14590 2021-01-13 21:35:45 2 300 kr
39722 2021-01-16 00:26:28 2 200 kr
14590 2021-01-13 21:35:45 1 700 kr
50683 2021-01-14 17:58:28 1 600 kr
14590 2021-01-13 21:35:45 1 500 kr
14590 2021-01-13 21:35:31 1 100 kr
17312 2021-01-13 20:32:13 1 000 kr
42587 2021-01-13 20:12:46 350 kr
42587 2021-01-13 20:12:39 300 kr
42587 2021-01-13 20:12:31 250 kr
42587 2021-01-13 20:12:26 200 kr
42587 2021-01-13 20:12:21 175 kr
42587 2021-01-13 20:12:15 150 kr
42587 2021-01-13 20:12:08 125 kr
42587 2021-01-13 20:12:02 100 kr
42587 2021-01-13 20:11:55 75 kr
42587 2021-01-13 20:11:44 50 kr