3 400 kr
Avslutas: 20 JAN 19:32
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Trattgrammofon
nr. 529608

Trattgrammofon, His Masters Voice, 1900-talets första hälft, tratt i trä

Kondition: Fungerar vid enklare test, Sikö garanterar ej funktionen, bruks och åldersslitage

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 10 2021-01-20 19:23:49 3 400 kr
Budgivare 8 2021-01-20 19:22:48 3 300 kr
Budgivare 9 2021-01-20 19:21:39 3 200 kr
Budgivare 8 2021-01-19 13:19:04 3 100 kr
Budgivare 6 2021-01-17 14:30:41 3 000 kr
Budgivare 6 2021-01-17 14:30:41 2 900 kr
Budgivare 8 2021-01-19 13:18:51 2 800 kr
Budgivare 6 2021-01-17 14:30:41 2 700 kr
Budgivare 7 2021-01-19 12:50:49 2 600 kr
Budgivare 6 2021-01-17 14:30:41 2 500 kr
Budgivare 5 2021-01-16 00:27:07 2 400 kr
Budgivare 3 2021-01-13 21:35:45 2 300 kr
Budgivare 5 2021-01-16 00:26:28 2 200 kr
Budgivare 3 2021-01-13 21:35:45 1 700 kr
Budgivare 4 2021-01-14 17:58:28 1 600 kr
Budgivare 3 2021-01-13 21:35:45 1 500 kr
Budgivare 3 2021-01-13 21:35:31 1 100 kr
Budgivare 2 2021-01-13 20:32:13 1 000 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:46 350 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:39 300 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:31 250 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:26 200 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:21 175 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:15 150 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:08 125 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:12:02 100 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:11:55 75 kr
Budgivare 1 2021-01-13 20:11:44 50 kr
Bevakningspriset på 1 500 kr är uppnått.