150 kr
Avslutas: 20 JAN 20:00
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Hjälmar
nr. 529641

Hjälmar 2 st, 1900-talets andra hälft,

Kondition: Bruksslitage

55268 2021-01-19 23:18:18 150 kr
59808 2021-01-15 12:20:11 125 kr
45040 2021-01-14 09:16:07 100 kr
59808 2021-01-13 22:34:10 75 kr
44484 2021-01-13 20:33:38 50 kr