300 kr
Avslutas: 20 JAN 20:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Skyltar
nr. 529644

Skyltar 3 st, 1900-talets första hälft/mitt, en monterar på plåtlucka, luckans höjd 58 cm

Kondition: Väderbitna, bucklor, rost, dekorbortfall

51011 2021-01-20 03:03:36 300 kr
37695 2021-01-13 22:49:51 250 kr
51011 2021-01-20 03:03:30 200 kr
37695 2021-01-13 22:49:51 175 kr
51011 2021-01-20 03:03:20 150 kr
37695 2021-01-13 22:49:51 125 kr
59808 2021-01-15 12:20:23 100 kr
37695 2021-01-13 22:49:51 75 kr
59808 2021-01-13 22:34:42 50 kr