300 kr
Avslutas: 20 JAN 20:08
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Mikroskop
nr. 529656

Mikroskop 2 st, 1900-talets andra hälft, Polen, höjd 36 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testade

9910 2021-01-14 18:57:44 300 kr
49018 2021-01-18 08:17:29 250 kr
9910 2021-01-14 18:57:44 200 kr
41610 2021-01-16 16:05:13 175 kr
9910 2021-01-14 18:57:44 150 kr
41610 2021-01-16 16:05:08 125 kr
9910 2021-01-14 18:57:44 100 kr
32244 2021-01-14 15:22:29 75 kr
17959 2021-01-14 00:06:42 50 kr