300 kr
Avslutas: 28 JAN 20:55
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Carl Malmsten
nr. 531590

Carl Malmsten sannolikt, monogramsignerad CM 1943 od 46 X 60

Kondition: krackeleringar färgbortfall

28136 2021-01-28 20:19:55 300 kr
58156 2021-01-28 17:51:33 250 kr
24458 2021-01-28 17:08:08 200 kr
58156 2021-01-28 17:51:30 200 kr
24458 2021-01-28 17:08:08 175 kr
58156 2021-01-27 19:40:06 150 kr
62778 2021-01-26 11:24:59 125 kr
44700 2021-01-25 21:59:51 100 kr
25898 2021-01-23 20:30:58 75 kr
17566 2021-01-22 06:50:22 50 kr