1 300 kr
Avslutas: 02 FEB 19:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Långpipor
nr. 531920

Långpipor, 1800-tal, längd 95 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage, lagningar, avslag,

Budhistorik (16 bud)
39876 2021-02-02 09:39:20 1 300 kr
31206 2021-02-01 17:59:02 1 200 kr
357 2021-02-01 17:33:53 1 100 kr
37695 2021-01-29 18:57:03 1 000 kr
4598 2021-01-27 06:32:06 950 kr
37695 2021-01-29 18:56:59 900 kr
4598 2021-01-27 06:32:06 850 kr
37695 2021-01-29 18:56:55 800 kr
4598 2021-01-27 06:32:06 700 kr
63167 2021-01-29 00:45:19 650 kr
4598 2021-01-26 19:11:36 600 kr
37695 2021-01-26 20:34:31 600 kr
4598 2021-01-26 19:11:36 550 kr
39876 2021-01-26 20:11:31 500 kr
4598 2021-01-26 19:11:36 75 kr
37695 2021-01-26 19:06:45 50 kr