1 300 kr
Avslutas: 03 FEB 19:46
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Mumintroll
nr. 532156

Mumintroll 3 st, Atelier Fauni, Finland 1950/60-tal, höjd 15 cm och mindre

Kondition: Kraftigt slitage, delar saknas

Budhistorik (22 bud)
328 2021-02-03 19:43:09 1 300 kr
13084 2021-02-03 17:25:15 1 200 kr
21139 2021-02-03 14:11:05 1 100 kr
21139 2021-02-03 14:10:42 850 kr
19216 2021-02-02 13:56:07 800 kr
21139 2021-02-03 14:10:39 750 kr
19216 2021-02-02 13:56:07 700 kr
21139 2021-02-03 14:10:37 650 kr
19216 2021-02-02 13:56:07 600 kr
21139 2021-02-03 14:10:33 550 kr
19216 2021-02-02 13:56:07 500 kr
328 2021-01-30 21:48:20 450 kr
48641 2021-01-30 20:24:25 400 kr
55675 2021-01-30 10:43:06 350 kr
382 2021-01-30 15:58:49 300 kr
55675 2021-01-28 15:44:28 200 kr
47651 2021-01-29 12:01:38 175 kr
55675 2021-01-28 15:41:43 150 kr
53207 2021-01-27 22:38:04 125 kr
62048 2021-01-27 20:32:45 100 kr
40624 2021-01-27 19:49:09 75 kr
25966 2021-01-27 19:48:46 50 kr