1 300 kr
Avslutas: 24 FEB 19:10
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordspendyl
nr. 536505

Bordspendyl, 1800-tal, bronspatinerad zink och sten, höjd 50 cm, 1 nycklar, pendel

Kondition: Ytslitage, ej testad

Budhistorik (26 bud)
40624 2021-02-24 18:21:52 1 300 kr
12588 2021-02-23 22:56:34 1 200 kr
64083 2021-02-23 14:00:52 1 100 kr
28551 2021-02-23 21:18:46 1 000 kr
64083 2021-02-23 14:00:52 950 kr
60571 2021-02-23 13:53:38 900 kr
64083 2021-02-22 22:37:02 850 kr
60571 2021-02-23 13:53:33 800 kr
64083 2021-02-22 22:37:02 750 kr
35765 2021-02-22 20:24:38 700 kr
16137 2021-02-21 19:04:35 650 kr
63818 2021-02-18 16:49:08 600 kr
49018 2021-02-17 23:27:31 550 kr
321 2021-02-17 21:50:26 500 kr
61892 2021-02-17 20:47:51 450 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 400 kr
61892 2021-02-17 20:47:45 350 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 300 kr
61892 2021-02-17 20:47:41 250 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 200 kr
61892 2021-02-17 20:47:38 175 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 150 kr
61892 2021-02-17 20:47:34 125 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 100 kr
40624 2021-02-17 19:46:02 75 kr
35765 2021-02-17 19:27:03 50 kr