175 kr
Avslutas: 24 FEB 19:12
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggur
nr. 536506

Väggur, Junghans, 1900-talets början, diameter 31 cm + bordsdekoration, keramik, höjd 32 cm

Kondition: Ytslitage, ej testat, mindre avslag/nagg

20711 2021-02-24 18:47:05 175 kr
50043 2021-02-20 15:31:22 150 kr
50043 2021-02-20 15:31:22 75 kr
38335 2021-02-18 00:27:32 50 kr