400 kr
Avslutas: 06 MAR 19:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Brännvinskagge
nr. 538287

Brännvinskagge, 1800-tal, längd 18 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage

54867 2021-03-05 20:55:37 400 kr
48344 2021-03-05 07:51:07 350 kr
48660 2021-03-03 12:42:25 300 kr
48344 2021-03-05 07:50:59 300 kr
48660 2021-03-03 12:42:25 250 kr
59762 2021-03-02 11:00:36 200 kr
59762 2021-03-02 11:00:36 100 kr
49612 2021-03-01 03:25:16 75 kr
46843 2021-02-27 21:11:33 50 kr