1 200 kr
Avslutas: 06 MAR 20:55
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Verktyg
nr. 538437

Verktyg, 18 och 1900-tal, längd 55 cm och mindre

Kondition: Bruks och åldersslitage

Budhistorik (22 bud)
47103 2021-03-06 20:52:42 1 200 kr
45241 2021-03-06 20:51:49 1 100 kr
47103 2021-03-06 20:49:13 1 000 kr
40522 2021-03-06 20:50:20 950 kr
47103 2021-03-06 20:49:13 900 kr
40522 2021-03-06 20:48:46 850 kr
47103 2021-03-06 20:48:00 800 kr
47103 2021-03-06 20:48:00 700 kr
40522 2021-03-06 20:46:53 650 kr
40522 2021-03-06 20:46:53 600 kr
45241 2021-03-06 19:25:08 550 kr
45241 2021-03-06 18:39:15 500 kr
40522 2021-03-06 10:11:08 450 kr
45241 2021-03-06 18:39:03 450 kr
40522 2021-03-06 10:11:08 250 kr
48660 2021-03-03 12:52:20 200 kr
45241 2021-03-01 22:39:20 175 kr
21623 2021-02-28 19:32:04 150 kr
14167 2021-02-28 04:39:10 125 kr
41708 2021-02-28 10:29:30 100 kr
14167 2021-02-28 04:39:10 75 kr
47051 2021-02-27 21:33:46 50 kr