1 500 kr
Avslutas: 07 MAR 19:20
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Nycklar
nr. 538452

Nycklar 3 st, smide, 15-1700-tal, längd 18 cm och mindre

Kondition: Bruks och åldersslitage, rost

Budhistorik (32 bud)
48436 2021-03-07 19:17:59 1 500 kr
4413 2021-03-07 19:17:11 1 400 kr
48436 2021-03-07 19:17:41 1 400 kr
4413 2021-03-07 19:17:04 1 300 kr
48436 2021-03-07 19:16:13 1 200 kr
4413 2021-03-07 19:15:39 1 100 kr
48436 2021-03-07 19:15:17 1 000 kr
4413 2021-03-07 19:15:34 1 000 kr
48436 2021-03-07 19:14:56 950 kr
4413 2021-03-07 19:14:09 900 kr
48436 2021-03-07 19:14:44 900 kr
4413 2021-03-07 19:13:51 850 kr
48436 2021-03-07 19:13:46 800 kr
4818 2021-03-07 19:13:00 750 kr
48436 2021-03-07 19:13:26 700 kr
4818 2021-03-07 19:13:00 650 kr
4413 2021-03-07 19:03:49 600 kr
4413 2021-03-04 22:48:19 550 kr
36311 2021-03-03 21:39:34 500 kr
4413 2021-03-04 22:48:13 500 kr
36311 2021-03-03 21:39:34 450 kr
4413 2021-03-04 22:48:03 400 kr
36311 2021-03-03 21:39:34 350 kr
4413 2021-03-04 22:47:53 300 kr
36311 2021-03-03 21:39:34 250 kr
53972 2021-03-04 22:20:57 200 kr
36311 2021-03-03 21:39:19 175 kr
77 2021-02-28 21:23:42 150 kr
37695 2021-02-28 19:35:07 125 kr
47051 2021-02-28 19:28:38 100 kr
55380 2021-02-28 19:19:34 75 kr
9809 2021-02-28 19:18:50 50 kr