950 kr
Avslutas: 07 MAR 20:44
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Fönster
nr. 538551

Fönster, "Grand Restaurant Fenix" 1900-talets början, 165 X 103 cm

Kondition: Ytslitage, dekorbortfall

Budhistorik (22 bud)
52624 2021-03-07 20:17:30 950 kr
6673 2021-03-07 20:39:42 900 kr
52624 2021-03-07 20:17:30 850 kr
6673 2021-03-07 20:39:31 800 kr
52624 2021-03-07 20:17:30 750 kr
6673 2021-03-07 20:39:14 700 kr
52624 2021-03-07 20:17:30 650 kr
48344 2021-03-05 07:48:50 600 kr
48660 2021-03-03 12:53:16 550 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 500 kr
12660 2021-03-01 11:57:44 500 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 450 kr
12660 2021-03-01 11:57:34 400 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 350 kr
12660 2021-03-01 11:57:25 300 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 200 kr
12660 2021-03-01 11:57:10 175 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 150 kr
40960 2021-02-28 22:59:22 125 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 100 kr
46843 2021-02-28 22:05:10 75 kr
6673 2021-02-28 21:13:03 50 kr