800 kr
Avslutas: 07 MAR 20:30
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Kjell Hobjer
nr. 538718

Kjell Hobjer, olja på duk, signerad, 60x109 cm

63086 2021-03-07 20:25:03 800 kr
53904 2021-03-07 10:26:53 750 kr
19185 2021-03-05 18:36:49 700 kr
53904 2021-03-07 10:26:47 700 kr
19185 2021-03-03 16:33:28 650 kr
64253 2021-03-02 21:50:56 600 kr
64253 2021-03-02 21:50:56 500 kr
19185 2021-03-02 19:42:35 450 kr
64253 2021-03-01 01:17:33 400 kr
36537 2021-02-28 20:32:28 350 kr
36537 2021-02-28 20:32:28 200 kr
64253 2021-03-01 01:16:33 175 kr
36537 2021-02-28 20:32:28 150 kr
64253 2021-03-01 01:14:43 125 kr
36537 2021-02-28 20:32:28 100 kr
64253 2021-03-01 01:14:20 75 kr
36537 2021-02-28 20:32:21 50 kr