900 kr
Avslutas: 08 APR 20:28
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Byrå
nr. 544842

Byrå, björk, 1800-tal, H=84 B=107

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (20 bud)
37949 2021-04-08 20:25:37 900 kr
61804 2021-04-06 21:24:03 850 kr
21330 2021-04-05 20:08:30 800 kr
61804 2021-04-06 21:22:09 750 kr
21330 2021-04-05 20:08:30 700 kr
61804 2021-04-06 21:21:59 650 kr
21330 2021-04-05 20:08:30 600 kr
61804 2021-04-06 21:21:50 550 kr
21330 2021-04-05 20:08:30 500 kr
61804 2021-04-06 21:21:40 450 kr
21330 2021-04-03 13:44:25 400 kr
44773 2021-04-03 11:18:30 350 kr
44773 2021-04-03 11:18:30 300 kr
31260 2021-04-02 13:14:58 250 kr
31260 2021-04-02 13:14:58 175 kr
44773 2021-04-03 11:18:02 150 kr
31260 2021-04-02 13:14:58 125 kr
44773 2021-04-03 11:17:45 100 kr
31260 2021-04-02 13:14:58 75 kr
57001 2021-04-01 22:59:43 50 kr