300 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:00
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Vägglampor
nr. 550226

Vägglampor med prismor 3st, 1900-tal, H=36

Kondition: Bruksslitage, ej testade

357 2021-05-05 17:31:23 300 kr
321 2021-05-05 17:26:27 250 kr
357 2021-05-04 17:37:52 200 kr
321 2021-05-04 19:03:21 200 kr
357 2021-05-04 17:37:52 175 kr
21941 2021-05-04 10:27:10 150 kr
321 2021-05-04 10:36:30 150 kr
21941 2021-05-04 10:27:10 125 kr
321 2021-04-28 22:00:37 100 kr
321 2021-04-28 22:00:37 50 kr