75 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:02
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  400 kr
Soffbord
nr. 550227

Soffbord, glas och gulmetall, 1900-talets andra hälft, H=54 L=134

Kondition: Bruksslitage

61100 2021-05-05 16:54:33 75 kr
52243 2021-04-29 07:56:50 50 kr