300 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Kista
nr. 550230

Kista, 17/1800-tal, H=33 B=83

Kondition: Ommålad, bruksslitage

6849 2021-05-05 14:52:40 300 kr
51565 2021-05-04 20:24:54 250 kr
6849 2021-05-05 14:47:41 250 kr
51565 2021-05-04 20:24:54 125 kr
10873 2021-04-29 15:11:10 100 kr
10873 2021-04-29 15:11:10 50 kr