300 kr
Avslutas: 05 MAJ 19:10
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Fåtölj
nr. 550231

Fåtölj, rokokostil, 1900-talets tidigare hälft, B=57

Kondition: Bruksslitage

57344 2021-05-04 22:57:59 300 kr
61257 2021-05-04 18:13:15 250 kr
21330 2021-05-02 21:16:45 200 kr
61257 2021-05-04 18:12:41 200 kr
21330 2021-05-02 21:16:45 175 kr
61257 2021-05-04 18:12:35 150 kr
21330 2021-05-02 21:16:45 125 kr
61257 2021-05-04 18:12:26 100 kr
21330 2021-05-02 21:16:45 75 kr
58660 2021-04-30 08:09:47 50 kr