450 kr
Avslutas: 11 JUN 20:52
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Sten Ekendahl
nr. 558026

Sten Ekendahl, olja på duk, 98 X 60 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 3 2021-06-11 20:40:19 450 kr
Budgivare 4 2021-06-11 20:37:41 400 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:07:04 350 kr
Budgivare 4 2021-06-11 20:37:36 350 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:07:04 300 kr
Budgivare 3 2021-06-11 19:55:42 250 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:07:04 150 kr
Budgivare 2 2021-06-06 23:57:45 125 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:07:04 100 kr
Budgivare 2 2021-06-06 23:57:39 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:07:04 50 kr