550 kr
Avslutas: 11 JUN 20:54
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 558034

Olja på duk, kopia efter Rubens, 99 X 73 cm

Kondition: Ytslitage, krackeleringar

Budgivare 5 2021-06-11 20:43:01 550 kr
Budgivare 6 2021-06-11 20:38:03 500 kr
Budgivare 5 2021-06-11 20:42:52 500 kr
Budgivare 6 2021-06-11 20:38:03 400 kr
Budgivare 5 2021-06-11 18:01:55 350 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:08:32 300 kr
Budgivare 5 2021-06-11 18:01:51 300 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:08:32 250 kr
Budgivare 4 2021-06-10 08:09:46 200 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:08:32 175 kr
Budgivare 4 2021-06-09 15:28:32 150 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:08:32 125 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:15:15 100 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:08:32 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:00:06 50 kr