150 kr
Avslutas: 11 JUN 21:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  150 kr
Karmstol
nr. 558038

Karmstol + 2 barnstolar, 1900-tal

Kondition: Bruksslitage, barnstolarna rangliga

Budgivare 4 2021-06-11 16:35:35 150 kr
Budgivare 2 2021-06-11 19:25:26 150 kr
Budgivare 4 2021-06-11 15:14:43 125 kr
Budgivare 3 2021-06-10 23:17:14 100 kr
Budgivare 2 2021-06-06 15:16:40 75 kr
Budgivare 1 2021-06-05 08:58:20 50 kr