3 700 kr
Avslutas: 11 JUN 21:06
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Figurin
nr. 558043

Figurin, parian, Gustavsberg, 1900-talets första hälft, höjd 50 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 9 2021-06-11 21:02:07 3 700 kr
Budgivare 12 2021-06-11 21:01:48 3 600 kr
Budgivare 9 2021-06-11 20:57:00 3 500 kr
Budgivare 12 2021-06-11 21:01:41 3 500 kr
Budgivare 9 2021-06-11 20:56:48 3 400 kr
Budgivare 12 2021-06-11 20:56:11 3 300 kr
Budgivare 9 2021-06-11 20:54:03 3 200 kr
Budgivare 11 2021-06-11 20:51:10 3 100 kr
Budgivare 9 2021-06-11 20:53:57 3 100 kr
Budgivare 11 2021-06-11 20:51:10 2 700 kr
Budgivare 9 2021-06-10 19:27:31 2 600 kr
Budgivare 8 2021-06-10 18:43:08 2 500 kr
Budgivare 8 2021-06-08 18:46:55 2 200 kr
Budgivare 10 2021-06-07 18:03:44 2 100 kr
Budgivare 8 2021-06-06 20:49:11 2 000 kr
Budgivare 10 2021-06-07 18:03:30 2 000 kr
Budgivare 8 2021-06-06 20:49:11 1 800 kr
Budgivare 10 2021-06-07 18:03:22 1 700 kr
Budgivare 8 2021-06-05 23:45:56 1 500 kr
Budgivare 9 2021-06-05 20:15:27 1 400 kr
Budgivare 9 2021-06-05 20:15:27 1 100 kr
Budgivare 8 2021-06-05 10:05:02 1 000 kr
Budgivare 9 2021-06-05 20:15:18 1 000 kr
Budgivare 8 2021-06-05 10:05:02 950 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 900 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 550 kr
Budgivare 8 2021-06-05 10:04:53 500 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 450 kr
Budgivare 7 2021-06-04 23:39:25 400 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 350 kr
Budgivare 6 2021-06-04 22:12:12 300 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 250 kr
Budgivare 5 2021-06-04 22:03:59 200 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 175 kr
Budgivare 5 2021-06-04 22:03:57 150 kr
Budgivare 4 2021-06-04 21:48:31 125 kr
Budgivare 3 2021-06-04 21:21:03 100 kr
Budgivare 2 2021-06-04 21:20:57 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:08:16 50 kr