1 000 kr
Avslutas: 11 JUN 21:15
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Spegel
nr. 558053

Spegel med konsolbord, 1900-talets mitt, spegel H=130

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 3 2021-06-11 21:10:23 1 000 kr
Budgivare 5 2021-06-11 21:12:08 1 000 kr
Budgivare 3 2021-06-11 21:10:23 950 kr
Budgivare 5 2021-06-11 21:10:53 900 kr
Budgivare 3 2021-06-11 21:10:23 850 kr
Budgivare 5 2021-06-11 21:09:19 800 kr
Budgivare 3 2021-06-08 23:03:56 750 kr
Budgivare 5 2021-06-11 21:09:15 700 kr
Budgivare 3 2021-06-08 23:03:56 650 kr
Budgivare 5 2021-06-10 21:19:09 600 kr
Budgivare 3 2021-06-08 23:03:56 550 kr
Budgivare 4 2021-06-08 09:26:37 500 kr
Budgivare 3 2021-06-07 23:03:26 450 kr
Budgivare 3 2021-06-07 23:03:26 350 kr
Budgivare 4 2021-06-08 09:26:22 300 kr
Budgivare 3 2021-06-07 23:03:26 100 kr
Budgivare 2 2021-06-07 21:59:00 75 kr
Budgivare 1 2021-06-07 16:26:47 50 kr