550 kr
Avslutas: 11 JUN 21:12
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Herrbetjänt
nr. 558054

Herrbetjänt, 1900-talets senare hälft, H=105

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 4 2021-06-11 21:09:40 550 kr
Budgivare 2 2021-06-11 20:08:09 500 kr
Budgivare 4 2021-06-11 19:40:12 450 kr
Budgivare 2 2021-06-07 08:38:32 400 kr
Budgivare 4 2021-06-11 19:39:50 400 kr
Budgivare 2 2021-06-07 08:38:32 350 kr
Budgivare 1 2021-06-10 21:06:51 300 kr
Budgivare 2 2021-06-07 08:38:32 250 kr
Budgivare 1 2021-06-10 21:06:48 200 kr
Budgivare 2 2021-06-07 08:38:32 175 kr
Budgivare 3 2021-06-06 23:40:57 150 kr
Budgivare 2 2021-06-06 09:51:43 125 kr
Budgivare 1 2021-06-06 06:54:32 100 kr
Budgivare 2 2021-06-05 22:48:29 75 kr
Budgivare 1 2021-06-04 21:50:02 50 kr