5 800 kr

Avslutas: 28 JUL 19:44
Utropspris:  15 000 kr
visningslokaler:  400 kr
2d, 22h, 11m, 42s
Lådcykel/cargobike
nr. 563789

Lådcykel/cargobike, Christianiabikes.com, 7 växlar, 24 tum

Kondition: Bruksslitage, handbromsen har låst sig, smuts, repor

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 5 800 kr
Budgivare 1 2021-07-19 09:02:16 5 600 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 5 400 kr
Budgivare 15 2021-07-18 15:39:44 5 200 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 4 100 kr
Budgivare 15 2021-07-18 15:39:29 4 000 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 2 400 kr
Budgivare 15 2021-07-18 15:38:52 2 300 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 2 200 kr
Budgivare 14 2021-07-17 19:59:04 2 100 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 1 700 kr
Budgivare 1 2021-07-17 01:23:48 1 600 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 1 500 kr
Budgivare 13 2021-07-16 20:23:02 1 400 kr
Budgivare 12 2021-07-10 21:58:26 1 300 kr
Budgivare 11 2021-07-09 11:30:52 1 200 kr
Budgivare 11 2021-07-09 11:30:52 1 100 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 1 000 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 800 kr
Budgivare 10 2021-07-08 19:13:05 750 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 700 kr
Budgivare 10 2021-07-08 19:12:44 650 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 600 kr
Budgivare 9 2021-07-07 21:30:39 550 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 500 kr
Budgivare 8 2021-07-07 09:56:16 450 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 400 kr
Budgivare 8 2021-07-07 09:56:12 350 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 300 kr
Budgivare 7 2021-07-07 01:20:16 250 kr
Budgivare 4 2021-07-06 23:52:36 200 kr
Budgivare 6 2021-07-06 22:49:49 175 kr
Budgivare 5 2021-07-06 22:45:41 150 kr
Budgivare 4 2021-07-06 21:03:18 125 kr
Budgivare 3 2021-07-06 19:39:04 100 kr
Budgivare 2 2021-07-06 19:35:59 75 kr
Budgivare 1 2021-07-06 19:11:11 50 kr