2 500 kr
Avslutas: 26 NOV 19:07
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  300 kr
Slagbord
nr. 586846

Slagbord, 1800-tal, furu, 164 X 90 X 74 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 2 500 kr
Budgivare 9 2021-11-26 19:04:47 2 400 kr
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 2 300 kr
Budgivare 9 2021-11-26 19:04:36 2 200 kr
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 2 100 kr
Budgivare 9 2021-11-26 19:04:31 2 000 kr
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 1 800 kr
Budgivare 9 2021-11-26 19:04:24 1 700 kr
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 1 600 kr
Budgivare 9 2021-11-26 19:04:19 1 500 kr
Budgivare 12 2021-11-26 19:03:51 1 400 kr
Budgivare 9 2021-11-25 21:51:16 1 300 kr
Budgivare 11 2021-11-25 21:34:53 1 200 kr
Budgivare 10 2021-11-25 17:34:34 1 100 kr
Budgivare 9 2021-11-25 15:23:17 1 000 kr
Budgivare 7 2021-11-25 13:55:57 950 kr
Budgivare 9 2021-11-24 19:57:40 900 kr
Budgivare 4 2021-11-24 19:36:30 850 kr
Budgivare 9 2021-11-24 19:35:09 800 kr
Budgivare 4 2021-11-24 19:23:19 750 kr
Budgivare 9 2021-11-24 19:22:18 700 kr
Budgivare 4 2021-11-24 16:33:09 650 kr
Budgivare 9 2021-11-22 21:26:44 600 kr
Budgivare 8 2021-11-22 10:04:41 550 kr
Budgivare 7 2021-11-20 21:38:39 500 kr
Budgivare 6 2021-11-20 19:23:01 450 kr
Budgivare 4 2021-11-20 16:42:18 400 kr
Budgivare 5 2021-11-20 16:41:28 350 kr
Budgivare 4 2021-11-20 12:21:01 300 kr
Budgivare 2 2021-11-20 03:05:42 250 kr
Budgivare 4 2021-11-20 12:20:39 200 kr
Budgivare 2 2021-11-20 03:05:42 175 kr
Budgivare 3 2021-11-20 09:37:26 150 kr
Budgivare 2 2021-11-20 03:05:42 125 kr
Budgivare 3 2021-11-20 09:37:23 100 kr
Budgivare 2 2021-11-20 03:05:42 75 kr
Budgivare 1 2021-11-19 21:07:08 50 kr