750 kr
Avslutas: 27 NOV 19:12
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Soffbord
nr. 587031

Soffbord, teak, 60-tal, Alberts Tibro, H=56 L=93

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 4 2021-11-27 13:20:17 750 kr
Budgivare 2 2021-11-22 20:51:42 700 kr
Budgivare 3 2021-11-22 20:41:03 650 kr
Budgivare 2 2021-11-22 20:50:39 600 kr
Budgivare 3 2021-11-22 20:41:03 550 kr
Budgivare 2 2021-11-21 14:43:42 500 kr
Budgivare 3 2021-11-22 20:40:52 500 kr
Budgivare 2 2021-11-21 14:43:42 250 kr
Budgivare 3 2021-11-22 20:40:43 200 kr
Budgivare 2 2021-11-21 14:43:42 150 kr
Budgivare 3 2021-11-22 20:40:35 125 kr
Budgivare 2 2021-11-20 22:33:15 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 19:26:18 50 kr