850 kr
Avslutas: 27 NOV 19:16
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Golvlampa
nr. 587034

Golvlampa med marmorfot, 5 ljusarmar, 1900-talets slut, H=95

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 850 kr
Budgivare 7 2021-11-25 14:05:01 850 kr
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 800 kr
Budgivare 7 2021-11-25 14:04:58 750 kr
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 700 kr
Budgivare 7 2021-11-25 14:04:55 650 kr
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 600 kr
Budgivare 7 2021-11-25 14:04:52 550 kr
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 500 kr
Budgivare 6 2021-11-25 02:17:20 450 kr
Budgivare 5 2021-11-24 05:06:52 400 kr
Budgivare 6 2021-11-25 02:17:15 350 kr
Budgivare 5 2021-11-24 04:30:17 300 kr
Budgivare 2 2021-11-22 06:41:06 250 kr
Budgivare 2 2021-11-22 06:41:06 175 kr
Budgivare 4 2021-11-23 17:09:09 150 kr
Budgivare 2 2021-11-22 06:41:06 125 kr
Budgivare 3 2021-11-22 16:23:01 100 kr
Budgivare 2 2021-11-22 06:41:06 75 kr
Budgivare 1 2021-11-21 06:36:59 50 kr