550 kr
Avslutas: 27 NOV 19:22
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 587040

Olja på pannå, marinmålning, oidentifierad konstnär, monogramsignerad, 40 X 27 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 7 2021-11-27 19:19:13 550 kr
Budgivare 5 2021-11-24 20:38:52 500 kr
Budgivare 6 2021-11-27 18:58:37 450 kr
Budgivare 5 2021-11-24 20:38:52 400 kr
Budgivare 6 2021-11-27 18:58:32 350 kr
Budgivare 5 2021-11-24 20:38:52 300 kr
Budgivare 3 2021-11-20 20:18:01 250 kr
Budgivare 4 2021-11-21 19:26:46 200 kr
Budgivare 3 2021-11-20 20:18:01 175 kr
Budgivare 4 2021-11-21 19:26:40 150 kr
Budgivare 3 2021-11-20 20:18:01 100 kr
Budgivare 2 2021-11-20 20:16:22 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 19:30:30 50 kr