125 kr
Avslutas: 27 NOV 19:22
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Fåtölj
nr. 587041

Fåtölj, 2000-tal, B=66

Kondition: Bruksslitage

Budgivare 2 2021-11-27 18:06:22 125 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:33:21 100 kr
Budgivare 2 2021-11-27 18:06:08 75 kr
Budgivare 1 2021-11-26 19:33:21 50 kr