300 kr
Avslutas: 27 NOV 19:24
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Oidentifierad
nr. 587042

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 26 X 19 cm

Kondition: Ytslitage, smuts

Budgivare 6 2021-11-27 14:20:57 300 kr
Budgivare 3 2021-11-26 18:17:20 250 kr
Budgivare 5 2021-11-25 23:58:34 200 kr
Budgivare 4 2021-11-23 22:19:49 175 kr
Budgivare 3 2021-11-21 16:28:43 150 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:17:35 125 kr
Budgivare 2 2021-11-20 23:59:50 125 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:17:35 100 kr
Budgivare 2 2021-11-20 23:58:56 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:17:35 50 kr