400 kr
Avslutas: 27 NOV 20:08
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampor
nr. 587101

Bordslampor 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 34-77 cm

Kondition: Bruksslitage, en lös kontakt

Budgivare 4 2021-11-27 19:08:04 400 kr
Budgivare 5 2021-11-27 19:07:26 350 kr
Budgivare 4 2021-11-26 20:16:31 300 kr
Budgivare 5 2021-11-27 19:06:46 300 kr
Budgivare 4 2021-11-26 20:16:31 250 kr
Budgivare 5 2021-11-27 19:04:14 200 kr
Budgivare 4 2021-11-25 20:37:48 150 kr
Budgivare 2 2021-11-20 21:34:49 125 kr
Budgivare 3 2021-11-24 10:51:00 100 kr
Budgivare 2 2021-11-20 21:34:49 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 20:33:12 50 kr