400 kr

Avslutas: 27 NOV 20:56
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
2h, 11m, 44s
Josef Frank
nr. 587201

Josef Frank, Svenskt Tenn, glasfat, Reijmyre, 1900-talets andra hälft, L=30cm

Kondition: Bruksslitage, repor

Budgivare 5 2021-11-25 09:46:08 400 kr
Budgivare 6 2021-11-24 20:55:01 350 kr
Budgivare 5 2021-11-21 19:00:09 300 kr
Budgivare 4 2021-11-21 15:31:17 250 kr
Budgivare 2 2021-11-21 06:43:41 200 kr
Budgivare 3 2021-11-21 10:58:20 175 kr
Budgivare 2 2021-11-21 06:43:32 75 kr
Budgivare 1 2021-11-20 21:46:20 50 kr