1 100 kr
Avslutas: 28 NOV 19:12
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Ljuskrona
nr. 587267

Ljuskrona, 1900/2000-tal, diameter 53 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 12 2021-11-28 19:05:25 1 100 kr
Budgivare 11 2021-11-28 15:38:51 1 000 kr
Budgivare 9 2021-11-28 15:58:42 950 kr
Budgivare 11 2021-11-28 15:38:51 900 kr
Budgivare 9 2021-11-28 15:58:26 850 kr
Budgivare 11 2021-11-28 15:38:51 800 kr
Budgivare 9 2021-11-28 15:58:06 750 kr
Budgivare 11 2021-11-28 15:37:55 700 kr
Budgivare 2 2021-11-28 13:56:27 650 kr
Budgivare 10 2021-11-28 13:00:55 600 kr
Budgivare 9 2021-11-27 15:31:31 550 kr
Budgivare 7 2021-11-25 19:35:21 500 kr
Budgivare 9 2021-11-27 15:31:20 500 kr
Budgivare 7 2021-11-25 19:35:21 450 kr
Budgivare 9 2021-11-27 15:31:05 400 kr
Budgivare 7 2021-11-25 19:35:21 350 kr
Budgivare 8 2021-11-25 20:38:50 300 kr
Budgivare 7 2021-11-25 19:35:21 250 kr
Budgivare 6 2021-11-25 14:54:14 200 kr
Budgivare 5 2021-11-24 20:29:30 175 kr
Budgivare 4 2021-11-23 22:25:08 150 kr
Budgivare 3 2021-11-23 21:01:55 125 kr
Budgivare 2 2021-11-21 20:23:54 100 kr
Budgivare 3 2021-11-23 21:01:49 100 kr
Budgivare 2 2021-11-21 20:23:43 75 kr
Budgivare 1 2021-11-21 20:11:29 50 kr