1 000 kr
Avslutas: 28 NOV 19:16
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Docka
nr. 587269

Docka, Frankrike, huvud i porslin, märkt S.F.B.J 301 Paris, kroppen ledad i trä och komposit, 18/1900-tal, längd 63 cm

Kondition: Bruksslitage, avbrutna fingrar

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 5 2021-11-28 18:15:00 1 000 kr
Budgivare 3 2021-11-28 19:08:00 950 kr
Budgivare 5 2021-11-28 18:15:00 900 kr
Budgivare 3 2021-11-28 19:07:41 850 kr
Budgivare 5 2021-11-28 18:15:00 800 kr
Budgivare 3 2021-11-28 19:07:21 750 kr
Budgivare 5 2021-11-28 11:21:18 700 kr
Budgivare 3 2021-11-27 19:28:53 650 kr
Budgivare 4 2021-11-27 17:36:36 600 kr
Budgivare 3 2021-11-27 19:28:44 550 kr
Budgivare 4 2021-11-27 17:36:24 500 kr
Budgivare 3 2021-11-25 22:22:31 450 kr
Budgivare 1 2021-11-23 15:10:47 400 kr
Budgivare 2 2021-11-23 12:19:40 350 kr
Budgivare 1 2021-11-23 15:10:42 300 kr
Budgivare 2 2021-11-23 12:19:40 250 kr
Budgivare 1 2021-11-23 15:10:35 200 kr
Budgivare 2 2021-11-23 12:19:40 175 kr
Budgivare 1 2021-11-23 15:10:29 150 kr
Budgivare 2 2021-11-23 12:19:40 125 kr
Budgivare 1 2021-11-23 15:10:10 100 kr
Budgivare 2 2021-11-23 12:19:23 75 kr
Budgivare 1 2021-11-21 20:54:46 50 kr