550 kr
Avslutas: 30 NOV 19:32
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Vicke Lindstrand
nr. 587669

Vicke Lindstrand, glasvas, H=21, signerad Lindstrand

Kondition: Mindre ytslitage, repor, gåvogravyr i botten

Budgivare 8 2021-11-29 17:20:41 550 kr
Budgivare 6 2021-11-26 12:54:47 500 kr
Budgivare 5 2021-11-28 16:34:16 500 kr
Budgivare 6 2021-11-26 12:54:37 450 kr
Budgivare 7 2021-11-26 12:02:28 400 kr
Budgivare 6 2021-11-26 12:53:51 400 kr
Budgivare 7 2021-11-26 12:02:28 350 kr
Budgivare 6 2021-11-26 12:04:26 300 kr
Budgivare 7 2021-11-26 12:02:28 250 kr
Budgivare 6 2021-11-25 20:19:55 200 kr
Budgivare 7 2021-11-26 12:02:05 200 kr
Budgivare 6 2021-11-25 20:19:55 175 kr
Budgivare 5 2021-11-24 11:24:14 150 kr
Budgivare 4 2021-11-24 07:21:36 125 kr
Budgivare 3 2021-11-23 23:02:44 100 kr
Budgivare 2 2021-11-23 21:18:24 75 kr
Budgivare 1 2021-11-23 20:06:59 50 kr